Profilówka na szkoleniu

Quady, paintball, survival, kasyno – to standardowa oferta każdej agencji eventowej w Polsce natomiast fotobudka to urządzenie, które z całą pewnością uatrakcyjni i rozkręci każdą imprezę firmową. Obudzi w uczestnikach pozytywne szaleństwo i naturalną spontaniczność zapewniając niepowtarzalne emocje i zabawę.

Fotobudka Profilówka jest świetnym gadżetem na imprezy integracyjne, tematyczne i przebierane. W przerwach pomiędzy wykładami uczestnicy sympozjum czy konferencji chętnie udadzą się do kolejki, aby zrobić sobie fotkę i trochę się rozerwać. Natomiast wieczorem podczas imprezy budka pomoże szybciej zintegrować ludzi.

Profilówka to świetny wybór na imprezy firmowe, integracyjne, konferencje czy szkolenia. Dla każdego zlecenia przygotowujemy indywidualne oferty dopasowane do okoliczności i oczekiwań. Fotobudka może zostać poddana zabiegowi brandingu, a tło czy wydruki zdjęć jesteśmy w stanie specjalnie zaprojektować tak by zdjęcia z budki miały pozytywny oddźwięk wśród uczestników eventu. Zaskocz wszystkich. Niech Twoja impreza będzie wyjątkowa!