Profilówka na weselu

Praktycznie każdy ma fotografa na weselu więc po co jeszcze fotobudka? Fotobudka Profilówka to doskonały pomysł na urozmaicenie przyjęcia. Idealna na wesele. Żaden z gości nie przejdzie obok niej obojętnie. Różnorodność rekwizytów i spontaniczność gości sprawi, że wykonane zdjęcia będą świetną pamiątką z Państwa przyjęcia weselnego!

Działa to tak, że goście weselni pstrykają sobie wesołe zdjęcia bez limitu, przebrani w różnego typu gadżety (maski, peruki, okulary, wąsy, itp rekwizyty, które my dostarczamy), a następnie po 15 sekundach drukują się dwa takie same paski ze zdjęciami w formacie 5×15. Jedno przeznaczone jest dla gości na pamiątkę, natomiast drugie może być dla Państwa, ponieważ weselnicy mogą wkleić je do specjalnego albumu i opatrzyć w dedykację. Nad wszystkim czuwa nasz animator.

Także świetnym dodatkiem do każdego pakietu jest księga gości, w której uczestnicy imprezy mogą zaznaczyć swoją obecność wklejając zdjęcie z dedykacją, Księga gości posiada sztywne karty, w kolorze czarnym lub kremowym, przeplatane pergaminem.

Dodatkowo dostają Państwo od nas wszystkie zdjęcia z fotobudki na pendrive. Istnieje także możliwość zamówienia obrazu – kolarza z tych zdjęć, który pozwoli zatrzymać wspomnienia z tego wyjątkowego dnia w jednym miejscu i który również może być świetnym elementem dekoracyjnym w Państwa mieszkaniu.